ДЕМОНСТРАЦИЈЕ У АТИНИ: Сузавац и водени топови на протесту против вакцинације
ГРЧКА полиција употребила је вечерас у центру Атине сузавац и водене топове како би разбила протест против обавезне вакцинације због ковида 19.

Фото: АП
Више од 7.000 људи окупило се испред парламента у центру Атине, а сличних протеста било је и прошлог месеца, преноси Ројтерс. Окупљени ерала окупљене демонстранте који су бацали бакље и друге предмете на полицију.
У Грчкој је потпуно вакцинисано око 5,7 милиона грађана од 11 милиона становника, а анкете показују да већина Грка подржава обавезну вакцинацију за одређене групе као што су здравствени радници и особље у домовима.
БОНУС ВИДЕО

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)