ШОК И НЕВЕРИЦА У БРИТАНСКОЈ ПАЛАТИ: Понуда коју су принц Хари и Меган Маркл дали краљици све оставила без речи

Татјана Марковић

05. 09. 2021. у 23:46

Принц Хари и његова супруга Меган наводно желе да се састану са краљицом Елизабетом.

ШОК И НЕВЕРИЦА У БРИТАНСКОЈ ПАЛАТИ: Понуда коју су принц Хари и Меган Маркл дали краљици све оставила без речи

Фото: ЕПА

Извор близак пару за Сан је испричао да су затражили састанак са краљицом и се надају да ће доћи у Винџор заједно са њиховом ћеркицом Лилибет, како би је Елизабета упознала.

Извор тврди како је њихов захтев за састанак са краљицом оставио запослене у палати у шоку.

- Људи су шокирани. Можда би Меган и Хар заиста желели да виде краљицу, али чудно је након свега што се издогађало ове године - рекао је.

Страни медији пишу да палата још није одговорила на захтев Харија и Меган, али да би краљица јако желела да види Лилибет и њеног брата Арчија.

- Људи из палате су јако изненађени овим потезом, нарочито због Меган - закључио је извор.

Да подсетимо, Хари и Меган у марту су дали Опри Винфри први велики телевизијски интервју откад су пре више од годину дана донели одлуку да напусте Велику Британију и своје улоге у краљевској породици. Пар је тада изнео неке оптужбе на рачун краљевске породице, а у јавности је особито одјекнула изјава да је неке чланове краљевске породице бринула боја коже њиховог синчића Арчија.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

„УЖИВАЈ, РЕЦИКЛИРАЈ И ОДГОВОРНО КОНЗУМИРАЈ“ порука Апатинске пиваре са 31. Дринске регате