НА МАРГИНАМА ГЕНЕРАЛНЕ СКУПШТИНЕ УН: Бајден у среду сазива виртуелни самит посвећен вакцинацији
АМЕРИЧКИ председник Џозеф Бајден сазваће у среду виртуелни самит посвећен повећању глобалне вакцинације на маргинама Генералне скупштине Уједињених нација, саопштила је данас Бела кућа.

Фото: Doug Mills/The New York Times via AP, Pool
Портпаролка Беле куће Џен Псаки изјавила је да ће САД тражити од учесника да се обавежу на виши ниво амбиција у погледу побољшања равноправног приступа вакцинама и вакцинације, и предузимања других корака у борби против пандемије, пренео је Ројтерс.
Препоручујемо

ФАЈЗЕР И ЗА НАЈМЛАЂЕ: До краја октобра вакцине и за децу од 5 - 11 година?
11. 09. 2021. у 00:02


МОДЕРНА НИЈЕ "АДЕКВАТНА": Бустер доза у САД засад само Фајзеровом вакцином
04. 09. 2021. у 00:38

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)