МАСАКР НА ЗАПАДУ СИБИРА: У пуцњави на универзитету убијен један младић и пет девојака
СВИХ шест жртава пуцњаве на универзитету у руском граду Перму је идентификовано, а како наводи ТАСС позивајући се на неименовани извор из здравства реч је о пет жена и младићу од 20 година.
Фото: Принтскрин
Према наводима Руског истражног комитета, шест особа је убијено, а 28 је рањено у пуцњави на универзитету у Перму на западу Сибира.
Напад је извршио студент који је рањен током хапшења.
На виде-снимку објављеном на друштвеним мрежама види се како се студенти евакуишу искачући кроз прозоре на другом спрату Државног универзитета у Перму, око 1.300 километара источно од Москве, пренео је "Моско тајмс".
База Телеграм канал, који се сматра блиским полицијским снагама, идентификовао је нападача као Тимура Бекмансурова, позивајући се на неименоване изворе.
Препоручујемо
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
Дању спасавао животе у болници, ноћу се претварао у МОНСТРУМА: Језива истина откривена годинама касније
ПОЛИЦИЈА верује да је Крис Ревак, који је извршио самоубиство након што је оптужен за убиство, можда био серијски убица. Његов живот и дела крили су мрачну страну која је шокирала истражитеље.
15. 02. 2026. у 09:19
Коментари (0)