ИЗГОРЕЛО 200 КУЋА: Огроман пожар на острву Гуанаја
ВЕЛИКИ пожар уништио је или оштетио више од 200 кућа и других објеката данас на острву Гуанаја, у близини обале Хондураса, приморавши стотине становника на евакуацију са ове туристичке дестинације.

Depositphotos
Четири особе су повређене у пожару, који је потпуно уништио 90 кућа и оштетио још 120, укључујући и неке пословне објекте, потврдиле су власти Хондураса.
- Можемо да потврдимо да немамо људских губитака, само огромну материјалну штету - саопштио је Мак Гонзалес, директор Агенције за ванредне ситуације Хондураса (СИНАГЕР), преноси Ројтерс.
Драматични видео снимци који су објављени на друштвеним медијима показују низове приморских кућа захваћених пламеном и дрвене куће које се руше на Гуанаји, карипском острву удаљеном око 70 километара од северне обале Хондураса.
Како се наводи, пожар је избио пре зоре, а становници су се трудили да га сами ставе под контролу јер острво нема ватрогасну службу.
Гуанаја је најисточније од три Заливска острва, дуго око 18 и широко шест километара и окружено коралним гребеном, што је чини атрактивном за рониоце.
Бонус видео:
Пожар на Белим водама
Препоручујемо

СИЛВАНА ЈАВНО О ПРЕЉУБИ: Сударила се колима са Радмилом и претукла његову љубавницу
01. 10. 2021. у 15:43

ОДАВДЕ ЈЕ ИЗАШЛА ГРУПА ЉУДИ И ЗАПУЦАЛА: Детаљи ужаса у Вишњичкој бањи, жена убијена, више рањених (ВИДЕО)
У ЛОКАЛУ у Вишњичкој бањи у Београду убијена је једна жена, а рањено још неколико особа, међу којима је и њен муж коме се лекари боре за живот.
30. 09. 2025. у 16:33

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)