ТРАМП ЈЕ ПОСЛАО СИГНАЛ: Шта се спрема у Ајови?
БИВШИ амерички председник Доналд Трамп митингом у Ајови који се одржава вечерас по локалном времену, послао је најјаснији сигнал до сада како планира да се кандидује на председничким изборима 2024. године, пише амерички „Хил“.
Фото: AP Photo/Tony Dejak
Масовни догађај у Ајови долази непосредно након информација да су Трампови сарадници успели да га убеде да још не озваничи председничку кандидатуру, наводи тај медиј и додаје да последња истраживања показују Трампа као идеалног кандидата републиканаца.
Трамп је желео да јавно објави кандидатуру, али је прихватио аргумент да су сада најважнији избори за Представнички дом Конгреса и трећину места у Сенату 2022. године, те да би његова кандидатура могла да омете напоре Републиканаца, тврди амерички медиј.
То ће показати и на митингу у Де Мојну, где ће на бину изаћи са неколико републиканских сенатора и конгресмена који се суочавају са реизбором 2022. године, подвлачи „Хил“.
rs.sputniknews.com
Препоручујемо
ЗАХАРОВА АМЕРИКАНЦИМА: ЦИА има планове за праћење "агресивне Русије", ми не спавамо!
09. 10. 2021. у 16:14
ИНЦИДЕНТ У ЈУЖНОМ КИНЕСКОМ МОРУ: Удес америчке нуклеарне подморнице, 11 морнара повређено
08. 10. 2021. у 00:05 >> 01:13
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (1)