ЛАВРОВ ПРЕСЕКАО: Москва донела коначну одлуку о талибанима
РУСИЈА не разматра могућност званичног признавања талибанске владе у Авганистану, рекао је данас министар спољних послова Сергеј Лавров.

Фото: AP Photo/Sergei Chuzavkov/Јутјуб/Rumoaohepta7
Лавров је новинарима након састанка са учесницима 18. годишњег окупљања клуба Валдај рекао да се о званичном признању талбана не расправља и да је то јавно објављено, пише Тасс.
Он је напоменуо да попут других земаља које имају утицај у региону и Русија одржава контакте са талибанима и нада се да ће они одржати своја обећања.
БОНУС ВИДЕО: АНГЕЛИ МЕРКЕЛ ЗАЗВОНИО ТЕЛЕФОН НА САСТАНКУ СА ПУТИНОМ: Његова реакција ће вас одушевити
Препоручујемо

ФБИ УПАО У КУЋУ ОЛЕГА ДЕРИПАСКЕ: Специјални агенти преплавили имање руског милијардера
19. 10. 2021. у 18:48

ШЕФ ПЕНТАГОНА СТИГАО У УКРАЈИНУ: Главни задатак - обуздавање "руске агресије" (ВИДЕО)
19. 10. 2021. у 15:31

СЕРТИФИКУЈТЕ "СЕВЕРНИ ТОК 2" ПРЕ ИСТЕКА РОКА: Русија послала јасну порку Немачкој
19. 10. 2021. у 17:15

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)