НЕМАЈУ СВЕ ПОДАТКЕ: СЗО још процењује руску вакцину "спутњик в"

Танјуг

20. 10. 2021. у 23:31

СВЕТСКА здравствена организаицја још процењује вакцину Спутњик В за хитну употребу, објављено је данас на сајту СЗО.

НЕМАЈУ СВЕ ПОДАТКЕ: СЗО још процењује руску вакцину спутњик в

Фото: ЕПА

- Као што је то случај и са другим вакцинама кандидатима, СЗО наставља да процењује вакцину Спутњик В и објавиће одлуке на свом статусу за хитну употребу када сви подаци буду доступни и испитивање буде завршено - навела је СЗО, преноси Ројтерс.

Руски фонд за директне инвестиције (РДИФ) надлежан за промоцију вакцине Спутњик В саопштио је нешто раније да би група инспектора СЗО требало да ускоро посети Русију како би "завршили све неопходне инспекције".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

РУСИЈА ТУГУЈЕ: Погинуо Јевгениј Катуњин