ПОГЛЕДАЈТЕ КАКО РУСКИ ПВО ДЕЈСТВУЈЕ: Баражна паљба руских противваздушних система (ВИДЕО)
РУСКА војска извела је војну вежбу масовног испаљивања пројектила у својству одбране од потенцијалног ваздушног напада, саопштило је руско Министарство одбране.

Фото принтскрин youtube
Вежбе су извођене на пологону Капустин Јар у Астрахањској области.
Како наводи руско Министарство одбране, у вежбама су учествовали ракетни системи С-300В4, Бум-М3 и ТорМ2.
rs.sputniknews.com

НЕЗАПАМЋЕНА ГЛУПОСТ НА ФРОНТУ: Украјински војник ушао у кућу коју држе руске снаге само због једне ствари
БОРАЦ украјинских оружаних снага грешком је ушао у кућу у доњецкој Новооленовки, коју су заузели руски војници, након чега је заробљен, рекао је данас припадник руског 33. мотострељачког пука групе снага Центар Мурат Гаџикурбанов.
22. 05. 2025. у 21:27

ЈОКИЋ ЋЕ И ГРАТИ ЗА СРБИЈУ НА ЕВРОБАСКЕТУ? Бићемо сила на Европском првенству, ово је потврда!
Полако се клупска кошаркашка сезона приводи крају и фокус се пребацује на предстојећи Евробаскет где би могао да заигра и Никола Јокић!
22. 05. 2025. у 22:47 >> 22:47

Цеца одговорила на оптужбе Ханке Палдум
ПЕВАЧИЦА Ханка Палдум недавно је оптужила колегиницу Светлану Цецу Ражнатовић да јој је без питања узела песме.
22. 05. 2025. у 11:07
Коментари (0)