ОБЕЗБЕЂЕНО МИЛИОН ДОЗА ЕКСПЕРИМЕНТАЛНЕ ПИЛУЛЕ Бајден: Ускоро бисмо могли имати лек за корона вирус код оних који се заразе
АМЕРИЧКИ председник Џозеф Бајден изјавио је данас да су САД обезбедиле милионе доза експерименталне антивирусне пилуле компаније Фајзер Инк за ковид-19 у случају да се покаже да је ефикасана.

Фото АП
- Ако их одобри ФДА ускоро бисмо могли имати пилуле које лече вирус код оних који се заразе - рекао је Бајден, пренео је Ројтерс.
Он је навео да су САД већ обезбедиле милионе доза.
- Терапија би била још једно средство у нашој кутији алата за заштиту људи од најгорих исхода ковид-а - истакао је Бајден.
БОНУС ВИДЕО:
ПОЧЕЛО ЈЕ: Велика Британија прва у свету одобрила вакцине "Фајзера" и "Бионтека"
Препоручујемо

ПОРАСТАО МУ РЕЈТИНГ: Све више Американаца одобрава Бајденов рад како корона успорава
08. 10. 2021. у 23:20

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

"ОЛ СТАР" СЕ МЕЊА ИЗ КОРЕНА, Никола Јокић ће добити прилику да заблиста као никада! (ВИДЕО)
НБА лига је донела одлуку да из корена промени формат "ол-стар" меча, потврдио је комесар лиге Адам Силвер.
04. 06. 2025. у 21:50

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (1)