ИСКАСАПИО ЖЕНУ САМУРАЈСКИМ МАЧЕМ НАСРЕД УЛИЦЕ: Није познавао жртву, несрећна девојка требало да се уда (ВИДЕО)
ЗАСТРАШУЈУЋИ тренутак када је жена исечена на смрт на улици у Истанбулу од стране странца који је "желео да убије жену" забележен је камером.
Фото: Депозит
На снимку се види Башак Џенгиз (27), како хода улицом у Истанбулу, а прати је човек који носи скривени самурајски мач. Осумњичени, кога је полиција идентификовала као Џана Гоктука Боза, може се видети како хвата Џенгиз с леђа и убада је, а она затим пада на земљу.
Чини се да је нанео неколико рана 27-огодишњакињи док је она покушавала да се откотрља пре него што је нападач побегао са лица места, док су се аутомобили у пролазу зауставили да помогну.
Боз је пратио Џенгиз 9. новембра након што ју је неколико пута видео како пролази поред његовог стамбеног блока на повратку са посла, саопштила је полиција. Он је полицији рекао да су на његове акције "утицали филмови које је гледао", а полицајци су га описали као "ментално нестабилног" у саопштењу.
Џенгиз, која је био верена и која је ускоро требало да се уда, хитно је пребачена у приватну болницу у истанбулском округу Атасехир у критичном стању, али је касније проглашена мртвом.
Несрећна жена је живела у главном граду Турске, Анкари, али је била у посети Истанбулу због радног задатка. Бавила се архитектуром. Осумњиченог није познавала.
На дан инцидента, требало је да седне на минибус до хотела у којем је одсела са својим колегама, али је одлучила да се врати пешке након што је остала до касно у канцеларији.
БОНУС ВИДЕО - ЖЕНА ИЗБОЛА СУПРУГА НАСМРТ: "Новости" на месту породичне трагедије у Сурчину
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)