ДИРЕКТОР НАФТОГАСА ТВРДИ: Украјина ће учествовати у сертификацији Северног тока 2

15. 11. 2021. у 20:30
КОМПАНИЈА „Нафтогас Украјина“ ће учествовати у процедури сертификације оператора гасовода „Северни ток 2“ (компанија „Норд стрим АГ“), саопштио је директор украјинске гасне компаније Јуриј Витренко.
Повезане вести

НЕМЦИ У ДИЛЕМИ КАКО НАНЕТИ ШТЕТУ РУСИЈИ Медији: Берлин планира измену закона да би спречио експлоатацију „Северног тока 2“
НЕМАЧКЕ власти разматрају измену закона како би спречиле експлоатацију „Северног тока 2“, јавља „Ројтерс“.
27. 06. 2025. у 18:10

ОБРТ - БИТНЕ ВЕСТИ ЗА МОСКВУ И КИЈЕВ: Немачка променила став
НЕМАЧКА је променила став око замрзнуте имовине Русије и сада подржава предају прихода ње Кијеву, преноси агенција Блумберг, позивајући се на изворе.
17. 09. 2025. у 18:02

„СНАГА СИБИРА 2“ ЈЕ ВЕЛИЧАНСТВЕН ПРОЈЕКАТ: Путин се састао са премијером Монголије
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин састао се са премијером Монголије Гомбожавином Занданшатаром на десетом Источном економском форуму, преносе руски медији.
04. 09. 2025. у 17:07

"МЕРЦ ОПСЕДНУТ ОСВЕТОМ РУСИЈИ" Огласили се из Москве: Канцелар наредио да се прикрије учешће Немачке у слању "тауруса" Кијеву
НЕМАЧКИ канцелар Фридрих Мерц, узевши у обзир ризике директног учешћа Немачке у војним акцијама против Русије, издао је наређење да се прикрије учешће у испоруци ракета „таурус“ Украјини, саопштила је прес-служба Службе спољне обавештајне службе (СВР).
04. 09. 2025. у 09:37

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ О ГАСОВОДУ „СНАГА СИБИРА 2“: Ударац Трампу, преокренуће глобално тржиште течног природног гаса „наглавачке“
ПРОШИРЕЊЕ испорука руског природног гаса Кини путем гасовода „Снага Сибира 2“ преокренуће глобално тржиште течног природног гаса „наглавачке“ и могло би да осујети планове Вашингтона да постане водећи светски добављач енергената, пише агенција Блумберг.
03. 09. 2025. у 18:10
Најновије из рубрике

ПАПА ЛАВ ПОХВАЛИО ТРАМПОВ ПЛАН ЗА ГАЗУ: Надајмо се да неће бити насиља, да ће људи бити поштовани
Папа Лав XIV похвалио је данас предлог мировног плана за Појас Газе који је изнео председник САД Доналд Трамп и изразио наду да ће га палестинска милитантна група Хамас подржати.
30. 09. 2025. у 23:53

НЕТАНЈАХУ НАКОН СУСРЕТА СА ТРАМПОМ: Нема шансе да се повучемо из Појаса Газе, то се неће десити
ПРЕМИЈЕР Израела Бењамин Нетанјаху поручио је данас, дан након што је са америчким председником Доналдом Трампом представио план за окончање рата, да нема намеру да повуче израелске снаге из Појаса Газе.
30. 09. 2025. у 23:35

УКРАЈИНСКА ВОЈНА ОБАВЕШТАЈНА СЛУЖБА ОБЈАВИЛА СНИМАК: Ликвидиран високи официр руске Националне гарде и још двојица припадника
УКРАЈИНСКА војна обавештајна служба (ХУР) саопштила је данас да су високи официр руске Националне гарде и још двојица припадника те службе убијени 27. септембра у операцији украјинских оперативаца у Северном Кавказу.
30. 09. 2025. у 23:11

"МОМ ОЦУ СУ УПАЛИ У КУЋУ": Трампов син полудео у уживо укључењу на ТВ-у (ВИДЕО)
"ПОКУШАЛИ су да опозову мог оца два пута. Напали су га због "руске преваре" која није постојала... Уклонили су га са друштвених медија. Искористили су сваког главног тужиоца и сваког окружног тужиоца широм земље као оружје."
30. 09. 2025. у 22:59

АМЕРИКА ПРЕД ВЕЛИКОМ КРИЗОМ: Врло вероватно ће доћи до обуставе рада Владе - Све је у Трамповим рукама!
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је данас да ће највероватније доћи до обустава рада Владе Сједињених Америчких Држава.
30. 09. 2025. у 22:47
Коментари (0)