БАЈДЕН ПОТПИСАО ЗАКОН ОД 1.200 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРА: Улагање у инфраструктуру ко нови “њу дил”
16. 11. 2021. у 00:35
ПРЕДСЕДНИК САД Џозеф Бајден потписао је данас двостраначки закон о инфраструктури вредан 1,2 билиона долара.
Повезане вести
45 ГОДИНА ЗАТВОРА - ПОНИШТЕНО: Трамп помиловао бившег председника! Поред робије имао и 8 милиона долара казне
БЕЛА кућа је у понедељак бранила Трампову одлуку, упркос критикама да помиловање осуђеног трговца дрогом поткопава борбу против нарко-картела на Карибима.
02. 12. 2025. у 17:52
Најновије из рубрике
ДЕЦА АМЕРИЧКИХ ПОЛИТИЧАРА КРЕЋУ У ИЗБОРЕ 2026 ГОДИНЕ: Настављају политичке династије
ДЕЦА многобројних америчких политичара, односно конгресмена и сенатора спремају се да наставе породичне политичке династије и традиције кандидовањем на изборима 2026. године, а иако овај тренд није нов, актуелни изборни циклус обележава велики број кандидатура потомака или блиских рођака садашњих и бивших политичара.
25. 12. 2025. у 23:33
КИМ ЏОНГ УН НЕ ОДУСТАЈЕ: Наставља развој ракета у наредних пет година
СЕВЕРНА Кореја ће наставити развој ракетног наоружања у наредних пет година, рекао је данас лидер те земље Кин Џонг Ун приликом обиласка кључних предузећа војне индустрије у последњем кварталу 2025. године, пренели су севернокорејски државни медији.
25. 12. 2025. у 23:22
НЕИДЕНТИФИКОВАНО „ИТАЛИЈАНСКО“ УЉЕ : 12 тона заплењено у Калабрији
КВАЛИТЕТ екстрадевичанског маслиновог уља није само сензорно или комерцијално питање, већ темељ кредибилитета за цео италијански пољопривердно-прехрамбени систем.
25. 12. 2025. у 23:11
ТО ЈЕ ЗМИЈСКО ЛЕГЛО: Хантер Бајден пере руке од Украјине
СИН бившег америчког председника Хантер Бајден, кључни актер скандала у вези са енергетском компанијом „Буризма“ у Украјини, сада изјављује да је ниво корупције у то земљи запањујући и да је сама Украјина змијско легло.
25. 12. 2025. у 22:33
МИСТЕРИОЗНА СМРТ ЧЕТИРИ ЧЛАНА ПОРОДИЦЕ ПОТРЕСЛА ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Тела су пронађена на две локације
ПОЛИЦИЈА је јуче пронашла тела двојице мушкараца и две жене за које се верује да припадају истој породици из Лихтенштајна, саопштиле су власти те мале алпске кнежевине.
25. 12. 2025. у 22:24
Коментари (0)