НАСТАВИЋЕМО, СВИДЕЛО СЕ ТО БРИСЕЛУ ИЛИ НЕ! Мађари одговорили након пресуде ЕУ

Новости онлине

17. 11. 2021. у 08:41

МАЂАРСКА ће наставити да штити своје границе и границе Европе, поручила је министарка правде те земље Јудит Варга, поводом пресуде Европског суда правде да је Мађарска прекршила закон ЕУ тако што је криминализовала одређене активности у вези са пружањем помоћи у подношењу захтева за азил на својој територији.

НАСТАВИЋЕМО, СВИДЕЛО СЕ ТО БРИСЕЛУ ИЛИ НЕ! Мађари одговорили након пресуде ЕУ

Фото Танјуг

Варга је навела на Фејсбуку да жали што суд ЕУ није узео у обзир професионалне аргументе Мађарске.

- У данашњој пресуди Суд је констатовао оно што никад не бисмо помислили - Мађарска мора практично да подржи кријумчарење људи - написала је она на Фејсбуку, а преноси МТИ.

Шта ће бити следеће, запитала је.

- Хоће ли чланице ЕУ бити кажњаване само због тога што штите континент од масовне миграције? Више немамо илузије, али једна ствар је сигурна: наставићемо да бранимо Европу, свидело се то бриселском мехуру или не - навела је она.

(Спутњик)

КАКО ПРОВЕРИТИ РАДНИ СТАЖ: Јелица Тимотијевић из ПИО фонда у новој епизоди Фт1П

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

13. 02. 2026. у 12:40

Коментари (1)

ОСЕЋАЈ СЕ ЛАГАНО, А СИТО УЗ BOOM BOX SMOOTHIE