КУРЦ ПОСТАО ОТАЦ: Бивши аустријски канцелар добио сина са девојком Сузаном
ЛИДЕР Народне партије Аустрије (ОВП) Себастијан Курц постао је данас отац.

Фото: Танјуг/Т.Радовановић
Бивши аустријски канцелар саопштио је, преко друштвених мрежа, да се његова девојка Сузане рано јутрос породила и родила сина.
- Ми смо пресрећни и захвални. Сузане и беба су добро и радујемо се прелепим заједничким задацима и нашем првом Божићу у троје. Захваљујемо се медицинском особљу у болници за срдачну бригу - написао је Курц на свом Твитер профилу.
Курц је тренутно шеф посланичког клуба ОВП у парламенту, пошто се повукао са чела владе након што је Тужилаштво за привредни криминал и корупцију покренуло истрагу против њега.
Недавно му је укинут посланички имунитет и истрага је настављена, а Курц се нада да ће брзо моћи да докаже да су оптужбе лажне и погрешне.
Према тврдњама медија, он иза кулиса већ ради на свом повратку чим буде доказао невиност.
Препоручујемо

ЗАТВОР ИЛИ 500 ЕВРА: У Аустрији издат нови правилник за кажњавање због непоштовања мера
25. 11. 2021. у 09:40

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"
У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.
11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)
КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.
12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10
Коментари (0)