ПОЛИТИЧАРКА ОТИШЛА БИЦИКЛОМ НА ПОРОЂАЈ: Нисам планирала, али се тако десило! (ФОТО)

ПОСЛАНИЦА у парламенту Новог Зеланда, Џули Ен Гентер, данас је бициклом стигла до болнице, где се породила само сат касније.

ПОЛИТИЧАРКА ОТИШЛА БИЦИКЛОМ НА ПОРОЂАЈ: Нисам планирала, али се тако десило! (ФОТО)

Фото: Фацебоок/Julie Anne Genter MP

- Искрено, нисам планирала да бициклом одем на пророђај, али се тако десило -  написала је Гентер након порођаја на Фејсбуку, уз фотографију са супругом на паркингу болнице.


Она је познати заговорник бициклизма, преноси ББЦ.

Нови Зеланд има репутацију "приземних" политицара. Премијерка Џасинда Ардер је, док је била на функцији, довела своју тромесечну бебу на састанак УН док је још дојила дете.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ГОТОВО ЈЕ! Душан Влаховић више није играч Јувентуса