"НЕ БИХ БИО ЗАДОВОЉАН СА 46 ОДСТО ПОДРШКЕ" Вучић коментарисао кукњаву блокадера
28. 06. 2026. у 11:16
28. 06. 2026. у 11:16
27. 06. 2026. у 22:31
28. 06. 2026. у 10:38
28. 06. 2026. у 09:54
Šator
08.12.2021. 14:55
Куку нама, ни Бога боји, ето их опет нама... Нада остаје да се бар боји руских ИЦБМ.