ЛУКАШЕНКО НЕ ИДЕ У ГОСТЕ ПРАЗНИХ РУКУ: Погледајте шта је поклонио Путину (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Белорусије Александар Лукашенко поклонио је свом руском колеги Владимиру Путину корпу пуну белоруских производа и кристалне чаше које производи белоруска фабрика стакла, саопштио је канал „Пул првог“ на Телеграму.

Фото: Принтскрин
- Поклони су увек занимљив део Лукашенкових посета. Ни овог пута није дошао у Питер празних руку. Као и увек, ту је корпа најукуснијег из Белорусије – кобасице, сир, а такође и комплет чаша - наводи се у саопштењу и подсећа да је Лукашенко ишао у радну посету Санкт Петербургу.
Објављена је и фотографија поклона за руског лидера.
Подсетимо, председници Русије и Белорусије, Владимир Путин и Александар Лукашенко састали су се данас у Санкт Петербургу како би разговарали о актуелним питањима руско-белоруске сарадње. Састанак је трајао око три сата. Након тога су лидери учествовали у пријатељској хокејашкој утакмици.
Путин и Лукашенко су се дан раније сусрели на традиционалналном неформалном састанку лидера земаља Заједнице независних држава (ЗНД) који је одржан у Петербургу на иницијативу руског председника.
(Спутњик)

МОНСТРУОЗНО! Овај хоће да влада Србијом! Жене му криве кад их неко силује или пребије!
ВУК Нектаријевић, студент блокадер са Машинског факултета у Београду, који је тобож бициклом ишао у Стразбур, има у најмању руку проблематичне ставове.
20. 04. 2025. у 14:35

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОТВОРЕН ХРИСТОВ ГРОБ Ево шта су нашли: "Колена су ми клецала, нисам то очекивао - вековима је био затворен" (ВИДЕО)
"АПСОЛУТНО сам задивљен. "
19. 04. 2025. у 08:39
Коментари (0)