РАКЕТНИ НАПАД ИСЛАМСКЕ ДРЖАВЕ У СИРИЈИ: Погинуло пет војника, 20 повређено
ПЕТ сиријских војника је убијено, а 20 рањено у ракетном нападу такозване Исламске државе на војни транспортни аутобус, јавља Ројтерс позивајући се на државне медије у Сирији.
Depositphotos
До напада је дошло у недељу вече. Други детаљи нису саопштени.
Исламска држава, која је 2014. прогласила калифат на деловима Сирије и Ирака, изгубила је ту територију 2019. године, али и даље повремено изводи терористичке нападе.
Препоручујемо
ШЕФ ПЕНТАГОНА ПОЗИТИВАН НА КОРОНУ: "Вакцине су учиниле инфекцију много блажом"
03. 01. 2022. у 07:17
ЗЕЛЕНСКИ ЗАДОВОЉАН РАЗГОВОРОМ: Са Бајденом о акцијама за очување мира у Европи
03. 01. 2022. у 00:28
ЗАРОБЉЕНИ У ЛУЦИ: Немачки крузер усидрен до даљег у Лисабону због короне
02. 01. 2022. у 23:48
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)