МЕЋАВА "ЗАРОБИЛА" БАЈДЕНА У АВИОНУ: Председник САД чекао пола сата да изађе из летелице (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Америке Џозеф Бајден био је данас завејан 30 минута у авиону у Вашингтону услед снежне мећаве која је захватила главни град САД.

Фото: АП
Бајден се вратио у Вашингтон председничким авионом Аир форце оне, а изашао је из авиона тек када је особље аеродрома, уз велике проблеме, успело да догура степенице до врата авиона, пренео је Индипендент.
Камион је гурао степенице уз помоћ радника, док су се пробијали кроз велики снег, а Бајден је морао да чека 30 минута.
Он је потом покрио лице због вејавице док је силазио низ степенице, а агент Тајне службе га је пратио све време.
Иначе, више од 725.000 грађана у Вашингтону и околним државама нема струју због снежне олује, пренео је ЦНН.
Препоручујемо

КАКО ЈЕ ПУТИН "ПРОЗРЕО" БАЈДЕНА: "Сви виде колико је амерички председник слаб"
03. 01. 2022. у 17:06

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)