У РУСИЈИ 15.316 НОВОЗАРАЖЕНИХ: Најнижи дневни број од 17. јуна
У ПРОТЕКЛА 24 сата Русија је регистровала 15.316 нових случајева заразе корона вируса, што је најмањи број заражених од 17. јуна прошле године, саопштио је данас Кризни центар за борбу против корона вируса.
Foto: EPA
Како показују подаци Кризног центра, у протекла 24 сата преминула су 802 пацијента, преноси руска агенција ТАС С.
Релативни пораст новозаражених је на нивоу од 0,14 одсто, према подацима Кризног центра.
Од почетка пандемије у Русији је укупно потврђено 10.601.300 случајева новозаражених и 313.817 смтних исхода.
БОНУС ВИДЕО:
РУСИ НА ТВИТЕРУ ПОСТАВИЛИ ВИДЕО ИЗ СРБИЈЕ: "Чувар реда" у Краљеву
Препоручујемо
ПРЕДСЕДНИК КАЗАХСТАНА ТРАЖИ ПОМОЋ РУСИЈЕ: Обратио се војном савезу који предводи Москва
05. 01. 2022. у 19:59
РЕКОРДАН БРОЈ НОВОЗАРАЖЕНИХ: У Шведској данас још 17.320 случајева вируса корона
05. 01. 2022. у 18:28
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)
ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.
12. 05. 2026. у 14:48
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)