НАЈМАЊЕ ЈЕДНА ЖРТВА ВРЕМЕНСКИХ НЕПОГОДА: У САД-у покренута клизишта, кренуле поплаве и проглашена опасност од лавина на планинама
НАКОН што се снежзни талас трасформисао у обилне кишне падавине, локалне власти на Пацифичком северозападу САД саопштиле су да су кренуле поплаве, покренула се клизишта, проглашена је опасност од лавина на планинама, а најмање једна особа се води као нестала.

Фото АП
Из канцерарије локалног шерифа је саопштено да се 72-годишњи мушкарац није вратио кући након што је отишао да помери свој аутомобил надомак града Олимпија у држави Вашингтон, преноси АП.
Кућа тог човека је на путу који је био поплављен и власти страхују да је његово возило однела бујица.
Због снега и кише затворени су делови два главна аутопута у држави Вашингтон, а поплаве су преплавиле путеве широм западног Вашингтона и Орегона.
Због поплава у округу Луис на југозападу Вашингтона, деоница аутопута Интерстате 5 у дужини од око 32 километра затворена је у оба смера јужно од Чехалиса.
Ипак, све траке на међудржавном аутопуту број 5 у тој области поново су отворене у петак поподне.
БОНУС ВИДЕО:
КРАЈ НА ВЕШАЛИМА: Највеће суђење 20. века ратним злочинцима одржано је у Нирнбергу
Препоручујемо

САМ У КУЋИ: Ухапшени родитељи који су дечака оставили на две недеље у стану за празнике
05. 01. 2022. у 21:10

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"НЕКАД ТЕ МРЗЕ, НЕКАД ТЕ ВОЛЕ..." Вратио се Младен, Деа изненадила објавом
МЛАДЕН Мијатовић, бивши дугогодишњи изабраник водитељке Дее Ђурђевић, вратио се у Србију.
08. 09. 2025. у 11:17
Коментари (0)