БИЛАНС ХАОСА У КИЈЕВУ: Током демонстрација повређено 18 полицајаца и три демонстранта (ВИДЕО)
ОСАМНАЕСТ полицајаца и три демонстранта повређени су у сукобима током протеста који су организовали украјински предузетници испред зграде украјинског парламента, саопштила је данас полиција Кијева.
Фото: Принтскрин
- Осамнаест полицајаца и три демонстранта задобили су телесне повреде различите тежине - наводи се у саопштењу на Фејсбук налогу полиције Кијева, преноси ТАСС.
Према полицији, медијски написи да је један од демонстраната погинуо нису тачни, а потврђено је да су покренута два кривична поступка због недоличног понашања и насиља над органима реда.
Представници малих и средњих предузећа организовали су данас протестни скуп испред зграде Врховне раде у Кијеву, захтевајући да се усвоје закони који би олакшали њихово пословање, када је демонстранте који су покушали да упадну у зграду зауставила полиција, након чега су уследили сукоби, наводи ТАСС.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)