РАКЕТИРАН АЕРОДРОМ У БАГДАДУ: Најмање шест пројектила пало у близини писте, један авион оштећен
МЕЂУНАРОДНИ аеродром у Багдаду нападнут је из ваздуха, изјавио је данас извор у ирачким безбедносним агенцијама.
Фото: Принтсцреен
Тај извор је за агенцију РИА Новости рекао да је најмање шест пројектила оборено и пало у близини писте. Гранате је пресрео систем ПВО.
Оштећен је авион који се налазио на паркингу.
Околности инцидента се истражују.
БОНУС ВИДЕО:
ИРАН ЋЕ ТЕК САДА ДА ПОКАЖЕ ЗУБЕ: Нуклеарни програм исламске републике добија нови замах
Препоручујемо
ШИИТСКИ СВЕШТЕНИК ПРОГЛАСИО ПОБЕДУ: Објављени коначни резултати избора у Ираку
30. 11. 2021. у 17:52
ТЕРОРИСТИЧКИ НАПАД У БАГДАДУ: Убијена четири припадника шиитске милиције
21. 08. 2021. у 15:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)