ЛЕ ПЕН ДОЖИВЕО ЛАКШИ МОЖДАНИ УДАР: Оснивач Националног фронта у болници
СУОСНИВАЧ и бивши председник партије крајње деснице у Француској Национални фронт, Жан-Мари ле Пен (93) налази се у болници након што је доживео лакши мождани удар, открио је данас један од његових саветника.
Фото: јоутубе/принтскрин
Он је потврдио за Ројтерс да је Ле Пен примљен у болницу у среду увече и да се очекује да би могао да напусти здравствену установу за 36 сати.
-Данашња испитивања су показала да нема разлога за бригу, нема ничег претећег, казао је његов саветник.
Његова ћерка, Марин ле Пен, преузела је вођство над партијом 2011. године и променила име странке у Национални збор.
БОНУС ВИДЕО: "НОВОСТИ" У ЦРВЕНОЈ КОВИД ЗОНИ У БАТАЈНИЦИ - Невакцинисани су у смртној опасности, оболели пристижу
Препоручујемо
ПРОШАО ВРХУНАЦ ПАНДЕМИЈЕ У ФРАНЦУСКОЈ: За дан се заразило више од 300.000 људи
03. 02. 2022. у 00:07
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)