ЛАВРОВ - "ТО ЈЕ БЕСМИСЛИЦА": Руски министар одговорио на оптужбе САД

Танјуг

04. 02. 2022. у 11:39

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров одбацио је тврдње САД као бесмислене да Москва спрема лажни видео као увод за почетак рата у Украјини, пренела је данас агенција РИА Новости.

ЛАВРОВ - ТО ЈЕ БЕСМИСЛИЦА: Руски министар одговорио на оптужбе САД

Фото: АП

- Бесмисленост таквих тврдњи, а њих је сваким даном све више, очигледна је сваком искусном политикологу - рекао је Лавров.

Америчке обавештајне службе верују да је Русија направила план да користи лажни видео у којем би се наводно приказале ужасне сцене након експлозије која циља руски народ, као увод за инвазију, саопштио је Вашингтон у четвртак.

БОНУС ВИДЕО:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (2)

НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: Панцери имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству