ЕКСПЛОЗИЈА У АБУ ДАБИЈУ: Сирене одјекују, улице препуне људи, напад дроном, ракетом или бомбом? (ВИДЕО)
ДВЕ јаке експлозије потресле су вечерас око 8.45 по средњеверопском времену Абу Даби.

Фото принтскрин Твитер
Детонације су се чуле у граду који је био препун људи. Бројне полицијске и спасилачке екипе су у центру града, а из предострожности су затворени ауто-путеви.
Према незваничним информацијама, прва експлозија зачула се из шопинг мола.
Једну од експлозија снимиле су и камере и то на крову хотела, преноси Блиц. Претпоставља се да је у питању ракета или дрон камиказа.
На друштвеним мрежама су се појвиле инфпрмације да иза напада стоје побуњеничке групе Хута.
Очевидац је рекао: "Хитно! Експлозија у Абу Дабију. Сумња се да су пројектили испаљени на град."
Други снимци са лица места показују како полиција и хитне службе журе на лице места уз извештаје о другој експлозији.
Неко је на Твитеру рекао: "Сви причају о експлозијама у Абу Дабију, било је поред нашег хотела, изгледа као пожар".
"Али дефинитивно смо чули две експлозије".
Према извештајима на друштвеним мрежама, једна од експлозија догодила се 20 километара од хотела бразилског фудбалског тима Палмериас.
За сада није јасно шта је могло да изазове експлозију или да ли је неко повређен.
БОНУС ВИДЕО: ПОЧЕЛО ПРИМИРЈЕ, СЛИКЕ РАТА ОСТАЈУ - Израел и Хамас прогласили победу, жртве без утехе
Препоручујемо

ИЗРАЕЛ ПРОДАЈЕ ГВОЗДЕНУ КУПОЛУ УАЕ? Нови регионални савез против Ирана на помолу
02. 02. 2022. у 18:14

ХУТИ ПРЕТЕ УДАРОМ НА "ЕКСПО" У ДУБАИЈУ: Напета атмосфера због председника Израела
01. 02. 2022. у 12:46

ЕКСПЛОЗИЈА У ЦЕНТРУ АТИНЕ: Једна особа повређена, оштећено неколико зграда
26. 01. 2022. у 07:35

ПУТИН НА САСТАНКУ ИЗДАО НАРЕЂЕЊЕ ВОЈСЦИ: Заробљене у Курску третирајте као терористе, хитно ослободите читаву територију!
РУСКИ председник Владимир Путин одржао је састанак на једном од командних места групе Курск, рекао је новинарима портпарол Кремља Дмитриј Песков. Он је на састанак стигао у војној униформи.
12. 03. 2025. у 20:09

ШВАЈЦАРСКИ ВЕЛТВОХЕ О ПРЕСУДИ ДОДИКУ: Шмит користи квази диктатуру да би елиминисао непожељне политичаре
ШВАЈЦАРСКИ лист Велтвохе је у оквиру текста о актуелној ситуацији у БиХ, оптужио је Немца Кристијана Шмита да користи квази диктаторску моћ да би елиминисао непожељне политичаре и упозоравају Берн каква их судбина чека ако пристану на сарадњу са ЕУ.
12. 03. 2025. у 16:03

ТРАМПОВ УНУК ИМА СРПСКО ИМЕ: Носили га наши славни витезови и владари - има јаку симболику у породици председника САД
ДОНАЛД Трамп Млађи, син америчког председника, посетио је Београд ради састанка са председником Србије Александром Вучићем.
12. 03. 2025. у 10:36 >> 10:37
Коментари (0)