МАКРОН РЕАГОВАО НА ТВИТЕРУ: Огласио се француски председник о руској акцији
ФРАНЦУСКИ председник Еманеул Макрон осудио је данас војну акцију Русије у Украјини и позвао Москву да је моментално обустави.

Фото АП
- Француска најоштрије осуђује одлуку Русије да започне рат у Украјини. Русија мора одмах да обустави своје војне операције - написао је Макрон на свом Твитер налогу.
Макрон је, како је саопштено из његовог кабинета, јутрос разговарао са украјинским колегом Владимиром Зеленским који је од њега затражио интервенцију у знак подршке његовој земљи, преноси Ројтерс.
Због руске акције у Украјини, у Француској ће данас заседати Савет за националну безбедност.
Председник Русије Владимир Путин донео је одлуку о специјалној војној операцији у Донбасу.
БОНУС ВИДЕО - ПОГЛЕДАЈТЕ: Овако је Макрон дочекао председника Вучића
Препоручујемо

ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: "Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година" (ФОТО)
ЖЕНА по имену Хејли Хупер открила је да јој самопоуздање „уништава“ љубавни живот јер мушкарци сматрају да је „превише застрашујућа“.
23. 05. 2025. у 18:06

ХРВАТ ПОГИНУО НА ФРОНТУ У УКРАЈИНИ: Био официр француске војске, борио се у Луганску
ТОНИ Херцег, Хрват из Босне и Херцеговине и официр француске војске, погинуо је 6. маја у Луганској области у Украјини.
23. 05. 2025. у 17:00

"ТО ПИЈУ САМО ОЧАЈНИЦИ": Британски глумац срамно извређао Србе и ракију (ВИДЕО)
ГЛУМАЦ и комичар Џими Кар имао је свој, не тако светли станд-уп моменат који је обликовало елементарно незнање.
23. 05. 2025. у 11:38 >> 20:47
Коментари (1)