ДОКЛЕ ИДЕ ХИСТЕРИЈА: Бившег немачког канцелара због блискости са Путином напуштају сарадници

Новости онлајн

01. 03. 2022. у 11:20

ОСИМ санкција које су уведене Русији, почео је напад и на оне европске политичре који нису до сада јавно осудили Путинову војну акцију у Украјини.

ДОКЛЕ ИДЕ ХИСТЕРИЈА: Бившег немачког канцелара због блискости са Путином напуштају сарадници

Фото: ЕПА

Бившег немачког канцелара Герхарда Шредера напуштају дугогодишњи сарадници због блискости са руским председником Владимиром Путином.

Три његова службеника и његов дугогодишњи шеф кабинета Алберт Функ дали су отказ, тврди сајт „Тхе Пионеер“.

Разлог за отказ је одбијање Шредера да се дистанцира од Путина.

БОНУС ВИДЕО: ЖЕСТОК УДАР РУСА: Трупе настављају да уништавају опрему Оружаних снага Украјине

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (1)

Мајкл Џордан у неверици због Србина: Ево шта је сад урадио Никола Јокић