"ВРЛО ЈЕ ОЗБИЉНО!" Зеленски се крије у бункеру, хитно послао поруку Бајдену
01. 03. 2022. у 18:22
УКРАЈИНСКИ председник Владимир Зеленски позвао је америчког колегу Џоа Бајдена да пошаље снажну и корисну поруку о акцији Русије у Украјини у свом говору.
Umesto da se preda i da spreci zrtve rata pa u miru da pregovaraju Oni jos Ameriku i EU pozivaju da ih brani, Oni gledaju i smeju se zrtvama RUSA i UKRAJINACA.OTREZNITE SE DOK JE VREME IPAK STE BRACA.
@Amater - Mislim da se Zelenski ne predaje upravo zbog toga što mu je Bajden tako savetovao. Za to vreme satanizacija Rusije dostiže kulminaciju i to me jako plaši, jer mi liči na pripremu Natoa za napad na Ruse. Zašto bi inače Zelenski vodio rat koji ne može da dobije, nego da Zapad prikaže Ruse kao zlikovce koji moraju da budu uništeni i time opravdao svoj napad na njih. Čist američki interes, da se rat vodi daleko od SAD, u Evropi, a po mogućstvu da se što više država uključi u njega.
prepotentni ameri i inpotentna Evropa pa jos predsednik komicar,znaci rat ali u tudjem dvoristu
Zelenski je Židov sa zadatkom da posvađa pravoslavni svet i uvede ih u rat do istrebljenja.
Pa de izabrase komicara i glumca za ptesednika Ukrajine.Kakav narod ili verovatno je postavljen kao marioneta od strane Amerike Nato i mocnih Evropskih drzava koji su doveli do ivog rata.Poslusni njihov sluga iskoriscen za mracne ciljeve da izazovie rat izmedju brace Ruse i Ukrajince sto je i uspeo.Koji budala Amerika i Nato mu salju oruzje da mu gine narod a oni ga bodre sa strane a on sve to prihvata.Dok njegov mozak shvati Ukrajina ce postati smetliste.E moj Zelenski razhovaraj sa Putinom i resice se problem.Sta ce ti unistena drzava.
Hoće kako neće poslaće ti ohrabrujuću poruku i pomoć do posljednjeg Ukrajinca.
On se uživo u ulogu predsednika a tek sad počinje da shvata da to nije filmska uloga.Očito da mu je Putin u svojoj režiji pripremio drugu ulogu.
Ovaj smeško je glup za desetku. Zar je stvarno bio ubeđen da če Englezi i Ameri da ih brane. Toliko je dobar poznavalac politike, da još nije skapirao da oni smo gledaju sebe i svoje interese. Svi drugi su im samo alatke za taj njihov rad na crno ha ha ha ! ! ! !
Još uvek nije shvatio da ta Evropa i Amerika neće prstom da mrdnu za njihovu odbranu. Osim silnih reči i govora ništa neće uraditi. Na kraju će ukrajinski narod najgore proći. Zemlja će uzimati ogromne kredite kako bi bila ponovo izgrađena a sve to će vraćati njeni građani. Naravno zapadne zemlje će po običaju trljati ruke.
Повезане вести
УКРАЈИНА У ПЛАМЕНУ: Пољска дигла борбене авионе, има мртвих и рањених - полетели руски стратешки бомбардери (ФОТО/ВИДЕО)
РУСКЕ снаге су током ноћи бомбардовале украјинске градове, укључујући и Кијев, а Пољска је тим поводом одмах подигла своје борбене авионе.
28. 09. 2025. у 08:54
УКРАЈИНА СЕ ПРЕТВОРИЛА У КОНЦЕНТРАЦИОНИ ЛОГОР: Медведчук жестоко о Зеленском
ЗЕЛЕНСКОМ мир никада није био потребан – интересовала га је искључиво лична власт, коју је најлакше очувати у условима сталног конфликта, истакао је председник савета покрета "Друга Украјина"
22. 09. 2025. у 11:04
ПОСЛЕ ВУЧИЋА СТИЖЕ ЗЕЛЕНСКИ: Макрон прима украјинског председника у Паризу
ПРЕДСЕДНИК Француске Емануел Макрон примиће украјинског председника Володимира Зеленског у понедељак, 17. новембра, у Паризу, током посете чији је циљ "поновно потврђивање посвећености Француске Украјини", саопштила је данас Јелисејска палата.
14. 11. 2025. у 11:09
РУСИ ПОГОДИЛИ ОВУ СТРАНУ АМБАСАДУ У КИЈЕВУ: Жесток напад током ноћи, огласио се Зеленски (ФОТО/ВИДЕО)
У РУСКОМ нападу на Кијев током ноћи погођена је и амбасада Азербејџана, а према најновијим информацијама, 4 особе су погинуле, 27 их је рањено.
14. 11. 2025. у 11:00
ПРВА РЕАКЦИЈА МОСКВЕ НА СКАНДАЛ У КИЈЕВУ: Ево шта кажу о проневери новца
ЗАПАД је све више свестан да средства додељена Украјини поткрада кијевски режим, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
12. 11. 2025. у 10:40
Најновије из рубрике
ПОТРЕБНИ ОДГОВОРИ: Словеначки политичар позива Лајчака да појасни Епстајнове мејлове
ПРЕДСЕДНИК Словачке националне странке (СНС) Андреј Данко позвао је бившег министра спољних послова и тренутног саветника премијера Словачке Мирослава Лајчака да појасни да ли су наводни мејлови које је размењивао са преминулим америчким финансијером и оптуженим сексуалним преступником Џефријем Епстајном аутентични.
14. 11. 2025. у 22:23
АМЕРИЧКА ОБАЛСКА СТРАЖА ПОСЛАТА У ПОТРАГУ: Руски шпијунски брод на 24 км од морнаричке луке САД
АМЕРИЧКА обалска стража је саопштила да је открила и пратила руски војни шпијунски брод само 24 километра од обале Хаваја, што је неколико километара мање од границе до које, по међународном праву, страни војни бродови могу да транзитирају изван територијалних вода других земаља.
14. 11. 2025. у 21:55
ВЕНЕЦУЕЛАНСКИ Ф-16 ОБОРИЛИ КОЛУМБИЈСКИ АВИОН: Ц-210 без укључених транспондера пресретнут у Апуреу (ВИДЕО)
ОРУЖАНЕ снаге Венецуеле саопштиле су да су 30. октобра обориле лаки авион који је прешао у њихов национални ваздушни простор без одобрења.
14. 11. 2025. у 21:45
КИЈЕВ ПОНОВО ЛАНСИРАО РАКЕТЕ „ДУГИ НЕПТУН“ НА РУСИЈУ: Нови снимак потврђује ескалацију удара пројектила дугог домета (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ оружане снаге објавиле су видео-снимке ноћног лансирања крстарећих ракета „Дуги Нептун“ на руску територију, у ноћи 14. новембра 2025. године.
14. 11. 2025. у 21:33
ЂОРЂА ПОЗИВА ЕДИЈА У ЕУ: Сусрет у Риму и нови споразум између Италије и Албаније
СУСРЕТт премијера Италије Ђорђе Мелони и Албаније Едија Раме у Риму донео је потписе на шеснаест споразума на економском плану, у сектору инфраструктура, одбране и безбедности, миграције, енергије, екологије, здравља, иновација и формација.
14. 11. 2025. у 21:22
Коментари (12)