ПОСЛЕ МОСКВЕ ЗА БЕРЛИН: Израелски премијер се састао са Путином – тема Украјина
ПРЕМИЈЕР Израела Нафтали Бенет допутовао је данас у кратку радну посети Москви како би се састао са руским лидером Владимиром Путином и разговарао о украјинској кризи.

Фото: Танјуг/АП Пхото
Након тога, упутио се у Берлин на преговоре са немачким канцеларом Олафом Шолцом, саопштила је портпаролка премијера Ана Јонатан Леус.
-Бенет у овом тренутку полеће за Берлин да се састане са Шолцом, изјавила је портпаролка.
Како је саопштила прес-служба Кремља, Путин и Бенет су размотрили различите аспекте ситуације у Украјини у контексту специјалне војне операције Русије за заштиту Донбаса.
Након састанка са председником Русије, премијер је разговарао са председником Украјине Владимиром Зеленским.
-Израелски премијер Нафтали Бенет управо је разговарао са украјинским председником после састанка са Путином у Кремљу, саопштила је раније канцеларија.
Путин и Бенет су у среду разговарали телефоном на иницијативу израелске стране. Руски лидер је изложио позицију Русије у вези са процесом регулисања конфликта у Украјини, укључујући демилитаризацију и денацификацију Украјине.
rs.sputniknews.com
БОНУС ВИДЕО - ОСЛОБОЂЕЊЕ ЈЕ БЛИЗУ: Жестоке борбе у Мариупољу, Руси уништавају нацистичке јединице
Препоручујемо

ПВО ДНР УНИШТИО 4 БАЛИСТИЧКЕ РАКЕТЕ: Остаци украјинских Точки-У пали на четири града
05. 03. 2022. у 20:27

ВАЗДУШНИ ДУЕЛ РУСА И УКРАЈИНАЦА: Оборено пет украјинских авиона, хеликоптер и дрон
05. 03. 2022. у 18:03

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (1)