НАПАД ЏИХАДИСТА У СИРИЈИ: Убијено 13 војника у нападу милитаната на аутобус
НАЈМАЊЕ 13 особа убијено је у Сирији када су милитанти напали војни аутобус који се кретао аутопутем кроз пустињу у централној Сирији, а међу убијенима има и официра, саопштили су данас државни медији.
Фото: Твитер
Државна агенција САНА објавила је да су милтанти користили разно оружје приликом напада у региону Палмира, додавши да је 18 војника рањено, пренео је АП.
Више детаља до данас после подне није објављено, а нико није преузео одговорност.
Раније, сиријске власти су за овакве нападе кривиле групе повезане са Исламском државом, које су биле активне у јужним и централним деловим Сирије.
У јануару, милитанти ИСИС-а испалили су ракете на аутобус који је путовао кроз Палмиру и убили петоро војника.
БОНУС ВИДЕО - РУСКИ КОМАНДОС О БОРБИ СА ДЕСНИМ СЕКТОРОМ: "Предали су се, велики поздрав грађанима Русији!"
Препоручујемо
ОВОМ РАКЕТОМ ЈЕ УНИШТЕН УКРАЈИНСКИ ПВО: О њој се до сада скоро ништа није знало (ВИДЕО)
06. 03. 2022. у 18:00
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
"НИЈЕ БИЛО ЛАКО ИЗДРЖАТИ": Рађен проговорио о разлозима за развод од Ане и најтежем периоду
ВАТЕРПОЛИСТА Никола Рађен био је у браку са певачицом Аном Кокић са којом има две ћерке, од које се развео након једанаест година љубави, а сада проговорио о тешком периоду.
05. 12. 2025. у 07:50
Коментари (0)