ЖЕСТОКЕ НОЋНЕ БИТКЕ НАЈАВЉУЈУ ПАКЛЕНО ЈУТРО: Почеле операције за заузимање градова Харков, Славјанск и Авдејевка (ВИДЕО)

П. З. С. /telegramt/RVvoenkor

15. 03. 2022. у 01:33

ДРУШТВЕНЕ мреже извештавају о жестоким сукобима на три фронта, у Харкову, Славјанску и код Авдејевке.

ЖЕСТОКЕ НОЋНЕ БИТКЕ НАЈАВЉУЈУ ПАКЛЕНО ЈУТРО: Почеле операције за заузимање градова Харков, Славјанск и Авдејевка (ВИДЕО)

Фото телеграм Vоенкор Котенок Z

- Почиње операција ослобађања Славјанска, битка бесни у селу Богородичноје, које се налази 15 км од Славјанска, пишу мештани. Артиљерија ради, Оружане снаге Украјине и национални батаљони дигли су мост у ваздух.

Такође се наводи да се води битка између Еремовке и Студенока, на мосту је дошло до експлозије, штета је још непозната.

Подсетимо, Славјанск (ДНР) се херојски борио против нациста и заузеле су га Оружане снаге Украјине 2014.

У Харкову се настављају жестоки сукоби

Очевици на мрежи пишу да се подручја града обухваћена биткама претварају у пакао.
„На Гагарину је сада веома вруће“, додају становници.

Фото: Printscreen


Припреме за напад на утврђену украјинску линију

Снажна канонада и експлозије код Доњецка: Руске трупе и трупе ДНР почињу припреме за напад на утврђени појас Оружаних снага Украјине.

Град Авдејевка код Доњецка заузеле су Оружане снаге Украјине и Национални батаљони 2014. године и претворили га у праву тврђаву. Са територије овог града се осам година врши гранатирање главног града ДНР - Доњецка.

БОНУС ВИДЕО - ОСЛОБОЂЕЊЕ ЈЕ БЛИЗУ: Жестоке борбе у Мариупољу, Руси уништавају нацистичке јединице

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

13. 02. 2026. у 12:40

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (0)

ПОЧИВАЈ У МИРУ ДРАГА ТАТЈАНА... Богдан Обрадовић се опростио од Јечменице