ГРАНАТИРАН ЈОШ ЈЕДАН РУДНИК У ДОЊЕЦКУ: Скоро 300 рудара било под земљом
УКРАЈИНСКЕ снаге су гађале рудник „Скочински“ у Доњецку.
Фото принтскрин ФБ
Услед напада су 294 рудара остала под земљом, саопштило је Министарство за угаљ и енергетику Доњецке Народне Републике.
Велики број рудара био је заробљен испод земље, али су у међувремену сви извучени на површину.
БОНУС ВИДЕО:
РУСКИ ДРОН РАЗНЕО АРТИЉЕРИЈУ: Погледајте снимак напада на украјинске вишецевне ракетне бацаче
Препоручујемо
РАТ У УКРАЈИНИ: Жестоке борбе на југу и код Кијева и Харкова; Бајден даје 13,6 милијарди долара помоћи (ФОТО/ВИДЕО)
15. 03. 2022. у 07:18 >> 03:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда
РУСИЈА и Србија имају партнерство које омогућава Москви и Београду да разговарају о најхитнијим питањима, али Србија бира свој пут развоја, изјавио је Дмитриј Песков, портпарол руског лидера.
05. 06. 2026. у 11:49
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)