МЕДВЕДЕВ ПОСЛАО ЈАСНУ ПОРУКУ: Запад неће успети да преваспита Русију!
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије Дмитриј Медведев објавио је данас прву поруку на друштвеној мрежи Телеграм у којој је осудио русофобију Запада, кривећи је за даље заоштравање односа.
Фото: AP - Alexei Nikolsky
- Запад неће успети да „преваспита“ Русију, нити да је раскомада - поручио је заменик председника Савета безбедности Русије Дмитриј Медведев у својој првој објави на Телеграму.
- Бесна русофобија Запада, по свему судећи, никада неће достићи дно. Ширење НАТО-а ка нашим границама, економски и медијски рат који је покренут против наше земље на свим фронтовима, бескрајне претње и застрашивања, жестоки прогони наших грађана у иностранству. Све је то разлог за крајње заоштравање међународне ситуације кроз коју ових дана пролази цео свет - написао је Медведев на свом Телеграм каналу.
Како каже, понашање земаља западног света према Русији последњих година је одвратно, злочиначко и неморално, упркос чињеници да је Москва искрено тежила добрим односима са њима.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО:
МАРШ РУСКИХ ТЕНКОВА: Министарство обране објавило нови снимак из Украјине
Препоручујемо
"МОЖЕМО И САМИ ДА ПРАВИМО ПЉЕСКАВИЦЕ!" Медведев о одласку "Мекдоналдса" из Русије
10. 03. 2022. у 12:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (1)