Тенис
ТЕЖЕ НИЈЕ МОГЛО: Теодора Костовић против Сабаленке на старту Вимблдона
26. 06. 2026. у 12:47
ЂОКОВИЋ ДОБИО РИВАЛЕ НА ВИМБЛДОНУ: Ево ко стоји Новаку на путу ка 25. гренд слем титули
26. 06. 2026. у 11:49
Фудбал
"Тражили су ми 50.000ДМ да играм за Југу на СП 1998 - образ ни за шта не дајем!"
26. 06. 2026. у 21:18
"ЈАСНО СМО ОБАВЕСТИЛИ ФИФА!" Иранци запретили да ће на Мундијалу напустити терен!
26. 06. 2026. у 19:16
ПУЧЕ БРУКА НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ: Селектор Норвешке изводи резервисте против Француске!?
26. 06. 2026. у 19:04
Dudo
23.03.2022. 16:17
Tako to treba. To je pravi odgovor. Oni se oživljavaju a Rusi ne mogu ništa. Jel da?
Velja
23.03.2022. 16:44
Šteta da nisu na zapadu nikad čuli za naše besmrtne Rokere s Moravu... Pošto će sad da pevaju i oni "Joj, drž', ne daj, ajde!"...
milan
23.03.2022. 16:49
Браво. Сад ће, ко хоће енергенте од Русије, да буде јагма за рубље и тако ће цена рубље да скочи јер је потражња за њом. Одличан потез. Од увек сам био заговорник да се међународне трансакције у трговини обављају у валутама држава које тргују. Само тако се могу избећи санкције моћних економија које су наметнуле своју валуту као светску.
Rašo
23.03.2022. 16:55
Ооооо, па Владимира немојте тако. Они су хтели да напуне складишта, потом да нађу другог снабдевача а да их Русија моли за милост! Па шта сада да они раде? Како да објасне народу да због подршке нацистима коју им наређују САД све оде у пропаст? Сада неће имати грејање, њихови производи ће да поскупе бар 50%, њих више нико и не слуша шта причају ... Немојте тако, зар вам их није жао?
Srbijo Zuta kuco
23.03.2022. 17:33
Rublja ce postati konvertibilna i Amerikanci ce stedeti u rubljama. Pravi potez. Pokerasi su se preigrali. Imaju praznu ruku. Rusija ima rezerve energenata, pitke vode i hrane (sve sto treba Zapadu) a oni Rusiji uvode sankcije? Koji imbecili!
Mili
23.03.2022. 18:23
A šta je sa cenama metala kako će se to plaćati
Laky
23.03.2022. 20:45
Rusija sa Kinom, Indijom i dr trguje u valutama tih država ili u rubljama, dolar i evro nemaju pokriće niti u kapitalu niti u zlatu. Bundesbanka je morala preuzeti američka hipotekarna obezbeđenja i time kompromitovala evro, štampanje im je jedino rešenje i rat da opljačkaju i pokriju pohlepu bankara i špekulanata.