ЛАВРОВ: Дубоко поштујемо српски народ
МИНИСТАР спољних послова Русије Сергеј Лавров изјавио је, говорећи о "Србији између Истока и Запада", да не може "да одговара на одлуке које доноси Србија и њено руководство".

Фото: Принтскрин
- Ми смо братски народи, обједињује нас заједничка историја, заједничке победе против заједничког непријатеља и видимо колико су та осећања укорењена у души српског народа и његовог историјског сећања - казао је Лавров, у обраћању српским медијима.
- Никад ништа не намећемо силом, што чини Запад путем економских и других уцена. То није пристојно, тако се не треба понашати ни у друштву, а ни на међународној сцени кад свима покушавају да заврћу руке. Председник Србије Александар Вучић је говорио више пута о тој теми када је рекао да Србија има своје интересе. Дубоко поштујемо српски народ и његову приврженост својим традицијама и својим историјским пријатељима - закључио је министар Лавров.
Препоручујемо

ЛАВРОВ ПОРУЧИО: "Дубоко уважавамо српски народ" - "Новости" на важној конференцији данас у Москви
28. 03. 2022. у 10:54 >> 11:33

ДАНАС НАМ ЈЕ ОБЈАВЉЕН ТОТАЛНИ ХИБРИДНИ РАТ! Лавров открио шта је главни циљ Запада
25. 03. 2022. у 10:55

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)