ДОЂИТЕ, МОЈА МАМА ЈЕ БОЛЕСНА: Ужас у Будимпешти, хитна помоћ по позиву дечака (8) затекла мртву жену!
ПОЛИЦИЈА у Будимпешти ухапсила је вечерас мушкарца (32) због сумње да је убио жену (30) и побегао.
Фото: ЕПА
За злочин се сазнало након што је осмогодишњи син убијене позвао Хитну помоћ и замолио их да дођу јер је мама јако болесна.
Малишан је лекаре позвао око 19 часова.
По доласку на лице места, лекари су затекли мајку без знакова живота. Позвана је и полиција, која је брзо установила да је жена вероватно преминула насилним путем.
Како преносе локални медији, осумњичени је ухваћен након три сата.
Полиција је саопштила да је убијена страна држављанка.
(Телеграф)
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)
ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.
12. 05. 2026. у 14:48
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)