МАРИН ЛЕ ПЕН СЕ ОБРАТИЛА ЈАВНОСТИ: Довешћу Француску у ред за пет година!
10. 04. 2022. у 21:04
КАНДИДАТКИЊА крајње деснице Марин ле Пен позвала је вечерас "све који нису гласали за Емануела Макрона" да јој се придруже, уз обећање да ће довести Француску у ред за пет година.
Повезане вести
СВЕТ ЈЕ У ЧУДУ: Зашто Емануел Макрон носи наочаре за сунце у затвореном на Давосу?
ОТКРИВЕНО шта стоји иза необичног изгледа председника Француске.
21. 01. 2026. у 10:32
УСВОЈЕНА РЕЗОЛУЦИЈА МАРИН ЛЕ ПЕН: Француски парламент изгласао важан предлог деснице
У ФРАНЦУСКОМ парламенту обављено је гласање где је усвојена резолуција Националног окупљања Марин ле Пен о укидању споразума са Алжиром.
30. 10. 2025. у 15:54
Најновије из рубрике
ОВО ЈЕ МУШКАРАЦ КОЈЕГ СУ ФЕДЕРАЛНИ АГЕНТИ УБИЛИ У МИНЕАПОЛИСУ: Прво га оборили на под, па испалили више хитаца (ФОТО)
Алекс Прети (37), медицински техничар из Минеаполиса, преминуо је током суботњих протеста у том граду, након што су га са више хитаца из ватреног оружја усмртили агенти америчке Савезне имиграционе и царинске службе (ИЦЕ).
24. 01. 2026. у 23:49
ВЕНС ОПЛЕО ПО ЛОКАЛНИМ ЛИДЕРИМА МИНЕАПОЛИСА: "Не координишете са федералним службеницима"
Потпредседник Сједињених Америчких Држава Џеј Ди Венс оптужио је локално руководство Минеаполиса да одбија да одговори на захтеве за координацију са федералним службеницима на терену, након још једне смртоносне пуцњаве коју су у том граду извршили федерални агенти Службе за имиграцију и царине (ИЦЕ), а у којој је живот изгубио амерички држављанин.
24. 01. 2026. у 23:45
"МОЛИМО ВАС, НЕ НОСИТЕ ЏИНС": Шокантна одлука авио-компаније (ФОТО/ВИДЕО)
АВИО-КОМПАНИЈА Рајанер позвала је путнике да не носе једну одређену врсту одеће - џинс, што је код многих изазвало дозу конфузије, преноси данас Мирор.
24. 01. 2026. у 23:43
"ПУСТИТЕ НАШЕ ПАТРИОТЕ ИЗ ICE ДА РАДЕ СВОЈ ПОСАО": Трамп послао снажну поруку након језивог убиства у Минесоти (ФОТО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп објавио је фотографију пиштоља који је наводно носио мушкарац кога су агенти ICE данас усмртили током протеста у Минеаполису!
24. 01. 2026. у 23:00
ТАКЕР КАРЛСОН ЖЕШЋИ НЕГО ИКАДА: Морају бити кажњени за оно што су урадили
АМЕРИЧКИ новинар Такер Карлсон оптужио је на Иксу политичаре за, како тврди, масовно намештање избора, оценивши да је реч о озбиљном кривичном делу мотивисаном расном нетрпељивошћу.
24. 01. 2026. у 22:58
RV
10.04.2022. 21:34
Ја бих волео да победиш, али немаш шансе ни 1%
Atila
11.04.2022. 03:24
I ja sam za Marlin le Pen da pobedi.
Ja
11.04.2022. 05:44
Vucic bi ih doveo u red za sest meseci!
Velja
11.04.2022. 10:34
Nećeš. Neće ti ameri dopustiti da pobediš.