ПРОТЕСТИ УРОДИЛИ ПЛОДОМ: Грчка више неће испоручивати оружје Украјини
ГРЧКА више неће испоручивати оружје Украјини, изјавио је шеф Министарства одбране земље Никос Панајотопулос, преносе грчки медији.
Фото: Танјуг/АП
- Слање већег броја оружја могло би утицати на одбрану Грчке територије, посебно на острвима. Опрема коју смо послали у Украјину долази из наших залиха - рекао је он, напомињући да је грчка Влада већ послала два транспортна авиона Lockheed C-130 у Украјину уз војну помоћ.
Раније су организовани протести у Грчкој због испоруке НАТО опреме преко грчких лука до Украјине.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО:
Дирљив сусрет оца са децом у Мариупољу: Нису се видели месецима, а онда су покуљале емоције
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)