ЗАХАРОВА: Цивили ће моћи да оду из Азовстаља ако Кијев престане да их користи као живи штит
ЦИВИЛИ ће моћи да напусте индустријску зону Азовстаљ у Маријупољу кад „кијевски режим престане да их користи као живи штит“, саопштила је портпаролка руског Министарства спољних послова Марија Захарова.

Фото: Профимедиа
- Нису тачни извештаји да нема начина да људи оду из Азовстаља, јер они то могу да учине, ако кијевски режим престане да их користи као живи штит - написала је Захарова на свом Телеграм каналу, преноси ТАС С.
Руско Министарство одбране објавило је данас да су руске трупе и снаге самопроглашене Народне Републике Доњецк прекинуле дејства у 14 часова како би омогућиле цивилима који су још заробљени у комплексу челичане Азовстаљ да изађу из борбене зоне, наводи руска агенција.
БОНУС ВИДЕО:
Погледајте: Овако изгледа град под земљом у "Азовстаљу" који су опколили Руси

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"СА РАЧУНА ПОДИГНУТ ОГРОМАН НОВАЦ, КОНТЕЈНЕР НЕСТАО" Ланетова ћерка изнела нове тврдње о имовини покојног оца
ПРОШЛО је четири године од смрти легенде нашег глумишта, Милана Ланета Гутовића, који нас је напустио 25. августа 2021. у 75. години.
02. 09. 2025. у 21:21
Коментари (0)