УКРАЈИНА НА ПУТУ КА РАСПАДУ Николај Патрушев: Политика Запада и Кијева води ка подели на више држава
ПОЛИТИКА коју воде Запад и украјинска Влада иде ка распаду Украјине на више држава, рекао је секретар руског националног Савета безбједности Николај Патрушев.

Foto: Printskrin
Патрушев је у интервјуу листу "Расискаја газета" рекао да САД годинама покушавају да усаде мржњу према свему руском међу Украјинцима.
"Међутим, историја нас учи да мржња никада не може да постане поуздан фактор националног јединства. Ако нешто данас уједињује људе који живе у Украјини, то је страх од злочина националистичких батаљона", изјавио је руски званичник.
Патрушев је закључио да због тога резултат политике коју воде Запад и Кијев може да буде само распад Украјине на неколико држава.
БОНУС ВИДЕО: НАПАД РАКЕТНИМ ОРУЖЈЕМ: Руси прецизним метама уништавају украјинско складиште оружја

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"
ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.
05. 07. 2025. у 11:33
Коментари (0)