УХАПШЕН НАЦИСТА ИЗ ПУКА АЗОВ: Од 2014. године припадник нацистичке јединице

П. З. С. / риа.ру

30. 04. 2022. у 20:36

МИНИСТАРСТВО државне безбедности Доњецке Народне Републике привело је нацисту из пука Азов (против чијих милитаната је покренут кривични поступак у Русији), који је активно учествовао у извиђању и регрутовању регрута за пук, саопштио је штаб територијалне одбране ДНР.

УХАПШЕН НАЦИСТА ИЗ ПУКА АЗОВ: Од 2014. године припадник нацистичке јединице

Фото: Профимедиа/Википедија

Име притвореника је Тутов Роман Александрович (рођен 1989.). Напомиње се да се придружио пуку Азов 2014. године.

-Од назначеног времена (од 2014. – прим. аут.), Р. Тутов је активно учествовао у непријатељствима против војног особља УНМ ДНР у рејону села Гранитноје, село Коминтерново, село Широкино, село Зајцево, насеље Красногоровка, Новолуганское, Мариупољ, обављајући обавештајне активности и регрутовање регрута у редове пука Азов, саопштио је штаб.

БОНУС ВИДЕО - ОСЛОБОЂЕЊЕ ЈЕ БЛИЗУ: Жестоке борбе у Мариупољу, Руси уништавају нацистичке јединице

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Васељенски патријарх Вартоломеј I и председник компаније Tasyapı Emrulah Turanli: Визија која повезује Истанбул и Србију