ЈАК ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ГРУЗИЈУ: Тресло се и у Тбилисију
ЗЕМЉОТРЕС јачине 5,3 степена погодио је вечерас Грузију, саопштио је Национални центар за сеизмичко праћење.

Фото: Принтсцреен/Твитер/@LastQuake
Епицентар земљотреса био је у граду Дманиси на југу земље.
Још нема извештаја о могућим жртвама или штети, преноси РИА Новости.
Потрес се осетио и у главном граду Грузије, Тбилисију, који се налази око 90 километара североисточно од епицентра.
БОНУС ВИДЕО:
ЛАНСИРАЊЕ "КАЛИБРА": Руси објавили снимак удара на украјинске положаје
Препоручујемо

ПОНОВО СЕ ЗАТРЕСЛА ХЕРЕЦЕГОВИНА: Нови земљотрес јачине 3,9 степени Рихтерове скале
26. 04. 2022. у 23:35

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (0)