ВЕЗАНОГ ЧОВЕКА ТУКЛИ НА УЛИЦИ: Мучење заробљеника из ЛНР у Харкову (ВИДЕО)
СТРАВИЧАН снимак злостављања заробљеника у Харкову. Војник ЛНР избегао је линч захваљујући присуству новинара.
Фото АП
Заробљеник из ЛНР претучен је на улици пред новинарима у Харкову.
Младића коме су везане руке тукле су и брутално вређале униформисане особе, али и грађани на улици. Тек када су приметили да неко снима линч, престали су, узвикујући „снимају, не дирајте их“.
rs.sputniknews.com
Препоручујемо
РАТ У УКРАЈИНИ: Британија најављује нову војну помоћ, СЗО прикупља доказе о могућим ратним злочинима (ВИДЕО)
07. 05. 2022. у 07:24 >> 16:44
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (3)