БЕРЛИН СА ШОЛЦОМ ИЗГУБИО СВЕ ЗНАКОВЕ НЕЗАВИСНОСТИ: Лавров оштро о политици Немачке
БЕРЛИН је са немачким канцеларом Олафом Шолцом на власти изгубио све знакове своје независности, изјавио је министар спољних послова Русије Сергеј Лавров.
Фото АП
- Након што је тренутна влада дошла на власт, Немачка је изгубила последње знакове независности - рекао је Лавров на образовној маратонској конференцији "Нови хоризонти", коју организује руско друштво "Знање".
Према његовим речима, у ЕУ, генерално, сада једино председник Француске Емануел Макрон покушава да прича о стратешкој аутономији блока, јавио је ТАСС.
- Сигуран сам да им то не би било дозвољено - нагласио је Лавров.
Он је додао да се ЕУ постепено стапа са НАТО-ом и да Унија то више и не крије.
БОНУС ВИДЕО: МАРШИРАО И ПУТИН: Председник Русије међу учесницима у маршу Бесмртног пука у Москви
Препоручујемо
"ЗАПАД ПОМЕРА ГОЛ УСРЕД УТАКМИЦЕ" Лавров: "За њих је Украјина потрошни материјал"
17. 05. 2022. у 10:44
СЕРГЕЈ ЛАВРОВ: Запад нам је објавио тотални хибридни рат, сви ће осетити последице
14. 05. 2022. у 14:41
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (1)