ПОЉСКИ ТЕНК, ЧЕШКА ЗАШТИТА, УКРАЈИНСКА ПОСАДА: Снимци оклопних јединица ВСУ како иду на фронт код Харкова (ВИДЕО)
18. 05. 2022. у 20:54
НА друштвеним мрежама појавили су се снимци “нових украјинских” тенкова како иду ка положајима у Харковској области.
Повезане вести
РАТ У УКРАЈИНИ Руска офанзива, ВСУ се повлачи или остаје у котлу; Битка код Тјотконог: „Бригада је дошла, а бригаде нема!“ (МАПА/ВИДЕО)
Рат у Украјини – 1.240. дан.
17. 07. 2025. у 07:12 >> 02:01
Најновије из рубрике
ЗАХАРОВА УПОЗОРИЛА: Запад покренуо кампању о наводном отказивању самита Русија–САД у Будимпешти
ПОРТПАРОЛ Министарства спољних послова Русије Марија Захарова изјавила је да је Запад покренуо свеобухватну информациону кампању о наводном отказивању самита Русија–САД у Будимпешти.
24. 10. 2025. у 18:54
ПЕКИНГ БЕСАН: Тајван и Израел у тајности почели да граде „Гвоздену куполу“ на острву
ДОК се свет бави глобалним кризама, у Азији се тихо одвија нови безбедносни пројекат који би могао да промени војни баланс у региону.
24. 10. 2025. у 18:33
ЗЕЛЕНСКИ СА СТАРМЕРОМ У ЛОНДОНУ: Путин не показује жељу да оконча рат, поново је започео кораке који ће довести до хуманитарне катастрофе
ПРЕДСЕДНИК Володимир Зеленски напомиње да су континуирани напади Русије на критичну инфраструктуру усмерени на стварање хуманитарне катастрофе у Украјини.
24. 10. 2025. у 18:06
ЛИТВАНСКА ПРЕМИЈЕРКА ПРЕТИ ПУТИНУ: Спремни смо за обарање руских авиона
ПРЕМИЈЕРКА Литваније Инга Ругинијене изјавила је да су реакције националне војске и НАТО савеза на најновије руско нарушавање ваздушног простора биле „исправне и примерене“.
24. 10. 2025. у 17:51
ОВО ЈЕ ВРЕМЕ ЗА ПРИТИСАК НА МОСКВУ Макрон и Стармер: Постоји потреба за јачањем војне подршке Украјини и коришћењем руске имовине
ПРЕДСЕДНИК Француске Емануел Макрон изјавио је данас путем видео линка из Париза на састанку Коалиције вољних, који се одржава у Лондону, да постоји потреба за јачањем војне подршке Украјини.
24. 10. 2025. у 17:47
asterix
18.05.2022. 21:28
Veliki propusti Rusije koja je dozvolila da ovoliki komadi orudja udju u Ukrajinu.Bez kontrole sta ulazi tesko da ce ostvariti svoje ciljeve.
Dever Đura
19.05.2022. 08:44
Ето, добили су Европску Унију.