ЗАПАД ПОКУШАВА ДА НАЂЕ РАЗЛОГЕ ЗА ИСПОРУКЕ ОРУЖЈА КИЈЕВУ Захарова: Без објашњења постају државе које врше агресију
02. 06. 2022. у 12:18
ЗАПАД покушава да нађе разлоге како би објаснио испоруке оружја Кијеву, као и за своје понашање према Русији, изјавила је портпаролка Министарства иностраних послова Русије Марија Захарова, преноси Спутњик.
Повезане вести
"Руси, остаћете у блату да умрете ако одете у Украјину!" Злокобне речи вође НАТО пакта
МАРК Руте се обратио "младим Русима и њиховим породицама".
03. 06. 2026. у 22:20
ПАД ПРВОГ ЧОВЕКА ВОЈСКЕ УКРАЈИНЕ: Зеленски потписао отказ! Преломио одмах после разговора са командантом Сирским
ЗА САДА није познато да ли ће Федоров добити нову функцију у украјинској влади.
15. 07. 2026. у 21:12 >> 21:58
"МАКНИТЕ МИ СЕ!" Расуло у Украјини после пада Владе - Јулија ОДБИЛА да иде у САД! Категорично "Я не буду" премијерке у оставци
ЈЕДАН од извора наводи да је њено одбијање било - категорично.
14. 07. 2026. у 16:53 >> 17:03
ГРМЕ ИЗ МОСКВЕ: "Документи о крају рата у Украјини биће исписани крвљу на фронту"
"КРВ свих жртава које су страдале након тога, на обе стране сукоба, налази се на рукама и савести оних спонзора чија је жеља да Русији нанесу стратешки пораз надвладала здрав разум."
11. 07. 2026. у 17:47
"МИСЛИТЕ ДА РУСИЈА ГУБИ РАТ? ГРЕШКА!" Бивши командант украјинске војске: "Успех на бојном пољу мери се метрима, а не километрима"
ВАЛЕРИЈ Залужни, актуелни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству и бивши врховни командант Оружаних снага Украјине, који је недавно, барем према изворима украјинске правде, на директно питање председника Володимира Зеленског да ли би се кандидовао ако би председнички избори били одржани на јесен, одговорио: „Да“, објавио је чланак у конзервативном британском дневнику „Телеграф“ у којем упозорава да, упркос проблемима Русије на бојном пољу и успеху украјинских удара на енергетску инфраструктуру, не треба претпостављати да је Русија изгубила рат.
10. 07. 2026. у 20:13
Најновије из рубрике
ТРАМП ДАО УЛТИМАТУМ ИРАНУ: Преговори или вам неће остати ништа!
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.
16. 07. 2026. у 07:23
ЗАГРЕБ У ЗАМЦИ СВАЂА: Хрвати уморни од сталних препуцавања председника Милановића и премијера Пленковића
ПОСЛЕ последње турбо-свађе између хрватског председника и премијера око одласка војника у Париз на церемонију 14. јула, хрватска јавност негодује због сталног препуцавања Зорана Милановића и Андреја Пленковића.
16. 07. 2026. у 07:00
СВАКОМ МИНИСТРУ - СТРАНА СВЕТА: У Украјини председник Зеленски поново распустио владу и укључио свој нови, велики кадровски рингишпил
УКРАЈИНСКИ парламент је прихватио оставку премијерке Јулије Свириденко и свих министара.
16. 07. 2026. у 07:00
ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА ВЕЋ САДА ОТПУШТА ЧАК И МЕНАЏЕРЕ: У Италији синдикални скупови после отпуштања запослених у информисању
УКУПНО 42 радна места менаџера и особља, које је радило на истраживању тржишта у "Нилсен медији", у Асагу, недалеко од Милана, замењена су вештачком интелигенцијом (ВИ).
16. 07. 2026. у 06:15
ДРОН ПРОГОНИ РУСКИ ХЕЛИКОПТЕР МИ-28 И КУКАВИЧКИ ГА ОБАРА: Испливао језиви снимак са територије Русије (ВИДЕО)
РОБЕРТ„Мађар“ Бровди, командант украјинских снага за беспилотне системе, рекао је да је украјински дрон оборио руски хеликоптер Ми-28 15. јула.
16. 07. 2026. у 00:05
Коментари (0)