УБИЈЕНА ДЕВОЈЧИЦА У АМЕРИЦИ: Још једна пуцњава у САД, рањено осам људи

05. 06. 2022. у 08:13

ЈЕДНА девојчица је убијена, а осам људи је рањено у пуцњави која се догодила у суботу увече у тржном центру у граду Финиксу, у америчкој савезној држави Аризона, саопштила је полиција.

УБИЈЕНА ДЕВОЈЧИЦА У АМЕРИЦИ: Још једна пуцњава у САД, рањено осам људи

Foto AP

Званичник полиције Енди Вилијамс је саопштио да је у пуцњави рањено девет особа које су превезене у болницу, а да је повредама подлегла 14-годишња девојчица, пренео је АП.

Две повређене жене су животно угрожене, а шест особа има нешто лакше повреде.

За сада осумњичени за пуцњаву није идентификован и нема ухапшених, наводи АП.

Вилијамс је казао да је након свађе више особа, по свему судећи неко извадио пиштољ и испалио више хитаца.

Градоначелника Финикса Кејт Галего реаговала је на Твитеру и написала: "Изгледа да не може да прође ниједан дан без пуцњаве на неком јавном месту. Време је истекло, промене се морају десити одмах".

БОНУС ВИДЕО - ДОЈАВА О БОМБИ У ТРЖНОМ ЦЕНТРУ У РАКОВИЦИ: Евакуација у току, полиција на терену

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар орешника и сармата може да уништи читав НАТО у Европи

РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи

КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).

13. 05. 2026. у 12:29

Коментари (1)

ДАРКО БАЈИЋ СЕ ВРАЋА ПОЗОРИШТУ: Представа „Рејтинг тајм“ у продукцији Фондације Mozzart