ВЕЛИКА ПОШИЉКА КОКАИНА У БАНАНАМА: Чешка полиција запленила дрогу у вредности од 64 милиона долара

10. 06. 2022. у 19:18

ЧЕШКА полиција запленила је велику пошиљку кокаина у бананама које су испоручене у неколико супермаркета, саопштила је полиција, а државна телевизија јавила је да је реч о пола тоне дроге вредне око 64 милиона долара.

ВЕЛИКА ПОШИЉКА КОКАИНА У БАНАНАМА: Чешка полиција запленила дрогу у вредности од 64 милиона долара

Foto: Printskrin Youtube/ Policie ČR

Полиција је на Твитеру објавила фотографију и саопштила да су кокаин, запакован у "коцке", пронашли радници супермаркета, пренео је Ројтерс.

Додаје се да ће за истрагу о пореклу наркотика Чешкој бити потребна међународна помоћ полиције и судских органа.

БОНУС ВИДЕО:

СТРАХОТЕ РАЗАРАЊА: Погледајте снимке рушевина из Попаснаје

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност

РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност

БРИТАНСКИ држављанин преминуо је од последица тешких опекотина након што га је, према наводима локалних медија, група људи извукла из полицијске станице и запалила на улици, јавља Скај њуз.

22. 04. 2025. у 12:01

Коментари (0)

ХАМЗА ИЗ НОВОГ ПАЗАРА ПРЕДВОДИ БЛОКАДЕРЕ НА УСКРС (ВИДЕО)